Wycieczka do Torunia

Wycieczka do ToruniaW dniach 29-30 maja 2023r. klasy 7b oraz 8g wraz z opiekunami: Agnieszką Kaczmarską, Iloną Molendowską i Katarzyną Majewską wybrały się na wycieczkę Toruń - Ciechocinek. Pierwszym punktem programu  była wizyta w Toruniu.

Przedszkolaki w Bałtowie

Przedszkolaki w BałtowieW dniu 05.06.2023r dzieci z oddziału przedszkolnego „Misie” i ‘Skrzaty” uczestniczyły w wycieczce do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Dzieci zaopatrzone w plecaki, z wielką radością i uśmiechem na twarzy rozpoczęły zwiedzanie od przywitania się z dinozaurem.

Urokliwa Lubelszczyzna

Urokliwa Lubelszczyzna2 czerwca młodzież klas 7c, 8a, 8b oraz 8 f wybrała się na wycieczkę do Lublina i jego okolic. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Państwowego Muzeum na Majdanku. Pod opieką wykwalifikowanych przewodników z lubelskiego PTTK, nasza młodzież poznała tragiczną historię tego miejsca oraz dziesiątków tysięcy ludzi, którzy w czasie okupacji hitlerowskiej przebywali na terenie obozu na Majdanku.

Wycieczka w Góry Świętokrzyskie

Wycieczka22 maja 2023 roku byliśmy na wycieczce w Górach Świętokrzyskich. Pojechaliśmy tam wspólnie z koleżankami i kolegami z klasy 3c oraz ich wychowawczynią - panią Lilianą Wieczorek. To była bardzo pouczająca wyprawa.

Wycieczka do Ogrodu Zoologicznego w Warszawie

WYCIECZKA DO OGRODU ZOOLOGICZNEGO W WASZAWIE16 maja uczniowie klasy Ib i Ie wraz z opiekunami odwiedzili ogród zoologiczny w Warszawie. Z mapą ogrodu w ręce wyruszyli ścieżkami, odwiedzając kolejne zwierzęta, podziwiając ich majestatyczność, dzikość i egzotykę.

Free Joomla! templates by Engine Templates