Dni sportu

Dni sporrtu       Miesiąc wrzesień był dla nas bardzo aktywny. Za nami dwa sportowe wydarzenia. Pierwszym z nich był Narodowy Dzień Sportu. Jest to  ogólnopolska akcja społeczna, popularyzująca sport i zdrowie, dedykowana zarówno tym, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze sportem, jak i tym, którzy już są aktywni fizycznie.

Światowy Dzień Jabłka

Światowy Dzień Jabłka        28 września oddział pięciolatków  „Krasnoludki” z panią wychowawczynią i panią Katarzyną Liberadzką obchodził Światowy Dzień Jabłka. W tym dniu każdy z uczniów przyszedł do szkoły ubrany w kolorach tych smakowitych owoców.

Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki        "Międzynarodowy Dzień Kropki" obchodzony jest na całym świecie 15 września. Jest to święto, które ma na celu pobudzanie kreatywności, pomysłowości, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności.

Tego dnia do  zabawy przyłączyły się przedszkolaki z grup Misie, Skrzaty, uczniowie świetlicy szkolnej dla najmłodszych z panią Pauliną Grzeszczyk, oraz oddziały: 0a, 0d, 0b  wraz z wychowawcami i panią Katarzyną Liberadzką, a także klasy: 1d, 2d z nauczycielem Wiolettą Wątorską.

Serdecznie zapraszamy dzieci

3 i 4-letnie na Dzień Adaptacyjny,

który odbędzie się w dniu 31.08.2022 roku

w godzinach od 10.00 do 12.00.

w oddziale przedszkolnym „Tygryski”

ul. Ludowa 35, wejście nr 5.

Dzień Żółwia z Franklinem

Franklin to dzielny mały żółw, będący bohaterem kilkudziesięciu książeczek dla dzieci autorstwa kanadyjskiej pisarki Paulette Bourgeois. Stał się on bohaterem kolejnego spotkania członków Klubu Czytelniczego z klasy 5c z dziećmi z oddziału 0b w ramach programy PoczytajMy.

Free Joomla! templates by Engine Templates